Українська "молодіжка" розгромила Білорусь напередодні Євробаскету-2016

20,1 т.
збірна України з баскетболу

Молодіжна збірна України зіграла черговий контрольний поєдинок в рамках підготовки до чемпіонату Європи-2016. Після восьми матчів на чужому майданчику, в які увійшли два турніри і спаринги в Греції, українці зіграли вдома.

Базовим містом для команди Максима Міхельсона стали Черкаси. У місцевому ДС "Будівельник" "молодіжка" проводь два поєдинки проти однолітків з Білорусі. Ці матчі стануть остаточним випробуванням сил перед європейським форумом, який вже 16 липня стартує в Фінляндії.

У першому поєдинку українська "молодіжка" не залишила жодних шансів білорусам. Зі стартових хвилин основна обойма збірної приголомшила суперника темпом атак і агресією в захисті. Підсумком швидкої і видовищної гри українців став стартовий ривок - 13:2.

Читайте: Лідер збірної України Михайлюк: завжди приємно грати за свою країну

Зазначимо і кількість глядачів, які зібралися в "Будівельнику", щоб подивитися товариський матч. На гру Святослава Михайлюка, який з паузою майже в два роки з'явився перед місцевою публікою, і його партнерів по команді прийшло подивитися близько 400 любителів.

Збірна не розчарувала. Після ефектного старту українці запропонували кілька видовищних данків і надрезультативно завершили перший період - 37:21. А вже наприкінці другої чверті різниця в рахунку досягла 35 (!) очок - 58:23.

Найпомітнішими фігурами в складі "жовто-синіх" в першій половині були Михайлюк та Сидоров. На двох захисники в цьому відрізку гри добули 25 очок і реалізували 5 з 7-ми командних триочкових.

У другій половині наші хлопці, на жаль, вже не виглядали такими надмотивованими. Це дозволило гостям дещо скоротити своє відставання. Білоруси виграли лише один - четвертий період в грі, який і встановив остаточний рахунок - 92:69 на користь підопічних Міхельсона.

Читайте: Тренер збірної України: запорука успіху - любити свою команду і країну

Другий матч збірні України та Білорусі проведуть завтра, 9 липня. Гра в ПС "Будівельник" стартує о 11:00.

Товариський матч Україна - Білорусь - 92:69 (37:21, 25:11, 16:15 14:22)