Збірна України вийшла у чвертьфінал чемпіонату Європи

32,6 т.
Україна - Шотландія

Чоловіча збірна України U-18 перемогла команду Шотландії в заключному матчі групового етапу чемпіонату Європи в дивізіоні B. Зустріч у Скоп'є завершилася з рахунком 92:65.

У цьому поєдинку перед нашими хлопцями стояло одне головне завдання - перемогти, щоб без зайвих питань вийти у чвертьфінал. Поразка з мінімальним рахунком у попередньому поєдинку грузинам залишала нам шанси на вихід із групи з другого місця.

Водночас перед тренерським штабом завдання дещо ускладнювалося. Потрібно було не тільки перемагати, а й максимально задіяти ротацію: одним дати відпочити, інших перевірити перед плей-офф. Тому в першій половині матчу не виходили на майданчик лідери українців Скапінцев і Тиртишник. Тільки у другій з'явився Дубоненко, якому якраз після вимушеної через пошкодження паузи потрібно набирати кондиції на чвертьфінал.

Читайте: Україна здобула вольову перемогу на юніорському Євробаскеті

Та й без кількох гравців наша збірна відчувала себе повним господарем на майданчику. Уже в першій чверті Бондарчук, Ягодин і партнери забезпечили вагомі 18 очок переваги. У другій чверті лідерство взяли на себе Немцу з Фроловим. Якось істотних аргументів у відповідь із боку шотландців не знайшлося. Так само перевага українських баскетболістів збільшилася до 23 очок.

Дивізіон В, група D, п'ятий тур

Шотландія - Україна 65:92 (13:31 17:23, 20:24, 15:14)

Шотландія: Нілон-Ліно (10), Сіррелл (10), Конвей (9+5 підбирань), Армур (8).

Україна: Горобченко (3 + 8 передач + 2 перехоплення), Нвагбара (6 + 6 втрат), Ягодин (14), Ніколенко (8 + 5 підбирань), Фролов (11 + 6 підбирань) - старт; Дубоненко (3), Бондарчук (21 + 6 підбирань), Овчаренко (13), Немцу (11), Кравець (2).

У п'ятницю, 5 серпня, збірна України о 19:45 зіграє у чвертьфіналі чемпіонату Європи проти Чехії.