"Дніпро" феєрично вийшов у півфінал чемпіонату України

1.6тЧитати новину російською

Дніпровський "Дніпро", здобувши розгромну перемогу в другому матчі чвертьфінальної серії чемпіонату України з баскетболу в Суперлізі Парі-Матч, став четвертим учасником півфіналу. Зустріч у Запоріжжі проти місцевого баскетбольного клубу з однойменною назвою завершилася з рахунком 79:97.

Гості лише в самому дебюті мали невелику перевагу, яка швидко розтанула після кількох гострих контратак. Надалі підопічні Дениса Журавльова впевнено контролювали хід гри, з кожною чвертю лише нарощуючи свою перевагу.

Найбільший внесок в перемогу зробили Олександр Мішула та Дмитро Глєбов, які набрали по 16 очок.

БК "Запоріжжя-ZOG" - "Дніпро" 79:97 (14:22, 21:30 21:24 23:21)

"Запоріжжя-ZOG": Буренко (9 + 3 перехоплення), Рибалко (4), Носков (13 + 5 підбирання + 5 передач + 3 перехоплення), Мальчевський (17 + 3 перехоплення), Липовцев (8) - старт; Теряник (3), Буц (4), Лук'янов (12), Овдеєнко (9).

"Дніпро": Мішула (16 + 5 підбирань), Закурдаєв (7 + 5 передач), Глєбов (16 + 5 підбирань + 4 передачі), Тимофієнко (13 + 7 підбирань + 4 передачі), Загреба (8 + 5 підбирань) - старт; Вільховецький (10), Дзюба (9 + 5 підбирань), Шундель (2), Ревзін (0 + 4 підбирання + 5 передач), Мєсяц (9), Шевченко (2 + 6 підбирань), Ткачук.

Рахунок в серії - 0:2.

Нагадаємо, що раніше вихід в 1/2 фіналу оформили чемпіон країни "Хімік", а також "Черкаські Мавпи" і "Будівельник".

Півфінальна стадія стартує 9 квітня грою "Хімік" - "Дніпро".

Читайте всі новини по темі "Суперліга" на сайті "Обозреватель".