Збірна України впевнено обіграла Швейцарію

6,1 т.

Збірна України (U-16) впевнено обіграла Швейцарію на чемпіонаті Європи серед кадетів, який проходить у Болгарії. Поєдинок у Дивізіоні "B" завершився з рахунком 71:65 (21:12, 22:17, 11:23, 17:13). Підопічні Володимира Чурсіна впевнено розпочали зустріч і до великої перерви оформили комфортний відрив від суперника у вигляді +14 очок. Третю чверть українці провалили, проте в завершальній десятихвилинці не дозволили швейцарцям переломити хід гри.

Читайте: Календар усіх матчів збірної України до "Євробаскету-2015

"

Найрезультативнішими у складі нашої команди стали: Ярослав Войтович (20 очок, 9 підбирань, 1 асист) та Іван Чмиренко (15 очок, 8 подоборов, 6 асистів). Нагадаємо, напередодні "Обозреватель" повідомляв, що Україна в додатковий час вирвала перемогу в Угорщини.