Збірна України виграла матч-трилер у Італії

15,6 т.

Національна збірна України з баскетболу в рамках підготовки до чемпіонату Європи-2015 провела другий матч на турнірі в Словенії. Наша команда в неймовірно драматичному матчі обіграла італійців - 77:75.

Українці дуже невдало розпочали поєдинок, дозволивши супернику вже в першій чверті зробити заділ у 17 очок, причому за останні п'ять хвилин підопічні Євгена Мурзіна жодного разу не змогли вразити кільце суперника. Наші багато втрачали м'яч, мазали з забійних позицій, і взагалі не були схожі на команду. До великої перерви перевага італійців досягла 21 пункту.

Читайте: Американський легіонер назвав основну задачу збірної України

Розмова з підопічними в перерві, очевидно, була дуже жорсткою, але принесла свої плоди. Вже з початком третьої чверті наші взялися за справу. Як підсумок - Україна відіграла 10 очок. Остання частина зустрічі перетворилася на справжню драму. Українська збірна зробила чудо завдяки відмінній грі американця Рендола, а також точним дальнім кидкам Мішула і Зайцева і зуміла вийти вперед. Італійці спробували зачепитися, використовуючи тактику фолів, але підопічним Мурзіна вдалося відстояти неймовірну перемогу.

Читайте: Календар усіх матчів збірної України до Євробаскету-2015

Кращими у нашій команді стали Рендол з 23 очками і Фесенко - 16 очок і 13 підбирань.

Італія - ??Україна - 75:77 (24:7, 24:20, 11:21, 16:29)

І: Чінчіаріні (3), Джентіле (7 + 5 передач), Датом, Галлінарі (9 + 5 підборів), Барньяні (22 + 5 підбирань) - старт; Делла Валле, Белінеллі (21 + 4 передачі), Поета, Арадорі (2 + 5 підборів), Кузін (5), Черви (1), Меллі (5), Хакетт, Полонара.

У: Рендл (23 + 6 передач), Мішула (14 + 5 підборів), Пустозвонов (4), Корнієнко (6), Пустовий (2 + 5 підбирань) - старт; Липовий, Зайцев (12 + 8 підбирань), Фесенко (16 + 13 підборів), Крутоус (0 + 3 підбирання + 3 передачі), Сизов.

Нагадаємо, в першому матчі турніру в Словенії наша команда прикро поступилася господарям. Наступну гру українці проведуть у неділю, 23 серпня, з Фінляндією.