Збірна Росії сенсаційно програла сусідам на Євробаскеті-2015

7,2 т.

Збірна Росії, почасти, стала автором сенсації на чемпіонаті Європи з баскетболу, зазнавши другої поспіль поразки на турнірі. У другому турі Євробаскету-2015 "триколори" несподівано програли Польщі. Росіяни активно почали зустріч, і перша чверть залишилася за ними - 22:19. Однак, підопічні Майка Тейлора не просто переламали хід поєдинку, але і виграли дві наступні десятихвилинки.

Читайте: Суперфінт захисника збірної України увійшов до числа кращих моментів дня

Вирішальна чверть нагадувала матч першого туру Україна - Литва, коли обидві команди влаштували на паркеті справжні "гойдалки". Перед фінальною сиреною напруження досягло свого апогею, коли на останніх секундах за рахунку 82:79 росіяни наважилися на 3-х очковий, але потрапити в кільце і врятуватися від поразки так і не змогли.

Читайте: Маневр капітана збірної України викликав захват у коментаторів: ефектне відео

Нагадаємо, Україна сенсаційно дала бій фавориту, поступившись Литві з різницею всього 1 очко. На думку ФІБА, капітан збірної України увійшов до числа кращих гравців чемпіонату Європи.