Українки переможно стартували в кваліфікації до ЧЄ з баскетболу 3х3

17,8 т.
збірна України з баскетболу 3х3

Збірна України з баскетболу 3х3, яка завоювала "бронзу" Кубка світу -2017, обіграла команду Австрії в стартовому матчі кваліфікації до чемпіонату Європи, яка стартувала у Франції. "Жовто-сині" в складі Анни Зарицької, Дар'ї Завидної, Оксани Моллової і Христини Філевич здолали суперниць із рахунком - 12:9.

Наші дівчата володіли перевагою впродовж усього поєдинку, не давши засумніватися в своєму вищому класі. Традиційно головною дійовою особою у складі українок стала Анна Зарицька. Саме вона дозволила нашій команді завоювати невелику перевагу на старті гри.

До середини зустрічі австрійкам вдалося вирівняти ситуацію на майданчику. Перелом настав за три з половиною хвилини до сирени, коли Зарицька влучним дальнім вивела наших вперед. Після цього "жовто-сині" просто розбили гру опоненток відмінним захистом, давши їм за цей час провести лише одну результативну атаку. А точна спроба Моллової через дугу поставила жирну крапку в поєдинку.

Читайте: Україна увійшла в топ-5 Кубка світу з баскетболу

Свій наступний матч наша команда проведе вже о 18:00. Суперником "жовто-синіх" стануть бельгійки.

Відзначимо що на першому етапі команди зіграють між собою у групах. По дві найкращі команди з групи виходять до чвертьфіналу. Переможці чвертьфіналу отримають путівки на чемпіонат Європи. Також їх отримають два переможці серед команд, які програють перед тим у чвертьфіналах. Всього 6 жіночих збірних, рівно половина, отримають право виступити на чемпіонаті Європи.

Наша чоловіча збірна з баскетболу 3х3 кваліфікацію на чемпіонат Європи буде проводити 24-25 червня в Андоррі.

Чемпіонат Європи відбудеться 7-9 липня в Амстердамі.

Кваліфікаційний раунд Чемпіонату Європи, Франція, Пуатьє.

19:20, Фінал

Як повідомляв "Обозреватель", українська баскетболістка Ганна Зарицька стала найкращим снайпером Кубка світу 3х3, який фінішував у Нанті.