"Дніпро" здобув непросту перемогу в битві за "бронзу" Суперліги Парі-Матч

14,8 т.
Черкаські Мавпи Дніпро

"Черкаські Мавпи" не зуміли здобути третю перемогу над "Дніпром" у четвертому поєдинку бронзової серії чемпіонату України, яка могла б стати історичною для підопічних Максима Міхельсона. Битва за медалі в Черкасах завершилася перемогою гостей - 83:69.

Обидві команди вкрай активно почали зустріч, кинувшись буквально з місця в кар'єр. Глядачі в Палаці спорту "Будівельник" побачили видовищний баскетбол із хорошими комбінаціями з обох сторін.

До великої перерви точилася рівна гра зі змінною перевагою господарів і дніпрян. Однак у третій чверті гості зробили феноменальний ривок, створивши серйозну різницю в рахунку (+13 очок).

Читайте: "Черкаські Мавпи" обіграли "Дніпро" в драматичній третій грі "малого" фіналу Суперліги Парі-Матч

На початку четвертої десятихвилинки підопічні Журавльова продовжили володіти ініціативою і довели розрив до непристойного (+19 очок). Незважаючи на це черкащани не здалися на милість переможцю, зібрали волю в кулак і влаштували справжній камбек.

Коли ж господарі скоротили різницю в рахунку до 7 очок, тренер гостей взяв тайм-аут, підбадьоривши своїх підопічних. Майже відразу ж Мішула закинув вкрай важливий трьох-очковий, знову дозволивши "Дніпру" відчувати себе комфортно. Як не намагалися "Мавпи" врятувати гру, їм це не вдалося.

"Черкаські Мавпи" - "Дніпро" 69:83 (20:25, 18:16, 11:19, 20:23)

"Черкаські Мавпи": Бояркін(5 + 5 передач), Кольченко (19 + 5 передач + 3 перехоплення), Кальніченко (2), Чумаков (10 + 5 підборів), Скапінцев (2) - старт; Девіс (13 + 10 підборів), Кобець (12), Івшин (4), Сизов (2 + 5 підборів), Тихонов, Ткаченко, Руслов

"Дніпро": Мішула (21 + 6 передач + 4 втрати), Закурдаєв (0), Глєбов (8), Тимофієнко (17 + 7 підборів), Загреба (19 + 9 підборів + 2 блок-шоти) - старт; Ревзін (11), Шундель (3), Дзюба (2), Шевченко (2), Вільховецький

Рахунок в серії - 2:2.

Вирішальна 5-а зустріч цих команд, в якій визначиться бронзовий призер Суперліги, відбудеться в Дніпрі в понеділок, 8 травня.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що визначився переможець жіночого чемпіонату України з баскетболу.