Українські дівчата здобули вольову перемогу на Євробаскеті

18,9 т.
Жіноча збірна України з баскетболу

Жіноча молодіжна збірна України U-20 вирвала вольову перемогу над командою Болгарії в матчі другого етапу чемпіонату Європи.

Зустріч у столиці Чорногорії, Подгориці, завершилася з рахунком 73:66 (21:21, 12:11 16:16, 24:18).

Українки пішли вперед на початку матчу, але остаточно захопити ініціативу не змогли. Як і в двох попередніх переможних поєдинках проти Угорщини та Ізраїлю, вирішальними стали останні хвилини зустрічі. За дві хвилини суперниці вели в рахунку з мінімальною перевагою. Краща гра під щитами і влучне виконання штрафних дозволило нашим дівчатам вирвати перемогу.

На цей раз кращою в складі української "молодіжки" стала Вікторія Конде - 25 очок, 9 підбирань. Дабл-дабл зробила Христина Карп - 13 очок, 13 підбирань. Також 13 очок набрала Юлія Мусієнко.

Читайте: Українська "молодіжка" здобула яскраву перемогу на жіночому Євробаскеті

У наступному поєдинку в групі за 9-13 місця збірна України зіграє 15 липня проти Ірландії. Початок о 18:45.