Україна програла ключовий матч на молодіжному Євробаскеті

4,7 т.

У другому турі другого групового етапу "Євробаскету-2015" серед молодіжних команд збірна України програла Німеччині. Зустріч завершилася з рахунком 61:52 (17:15, 20:19, 12:10, 12:8).

Німеччина із перших хвилин захопила ініціативу в матчі і впевнено виграла першу чверть 17:15. Після цього весь час наші баскетболісти були в ролі наздоганяючих, але не змогли виграти хоча б одну чверть. У заключній десятихвилинці у підопічних Коваля був хороший шанс переламати зустріч, але українці змазали ключові триочкові.

Найрезультативнішим у нашої збірної стали Олександр Антіпов (11 очок і 11 підбирань), Ігор Бояркін (7 очок і 6 підбирань) і Олександр Кобець (7 очок).

Дивіться: Німеччина - Україна" - 61-52: дивитися відео матчу Євробаскету U-20

Зважаючи на те, що у першій грі другого етапу Україна зазнала поразки від Туреччини, програш від німців позбавив нашу команду шансів вийти у плей-офф. 15 червня збірна України зіграє завершальний поєдинок другого етапу проти команди Литви. Початок зустрічі о 17:00.