Україна розбила Росію і вийшла у фінал чемпіонату Європи з баскетболу серед ветеранів

17,2 т.
збірна України з баскетболу

Збірна України з баскетболу в категорії 40-45 років вийшла у фінал чемпіонату Європи серед ветеранів, здолавши росіян. Наша команда під назвою "UDави" просто розбомбила в півфіналі "Інтервуд" - 89:49.

Визначальною для такого результату стала друга чверть, в якій наші баскетболісти здобули 18-очкову перевагу, пропустивши всього дві (!) Результативні атаки противника. Кращим у складі української збірної став Олексій Полторацький. На його рахунку 20 набраних очок. Також варто зазначити про гру Леоніда Яйла, який здійснив 11 підборів.

Читайте: Андрій Шевченко записав відеозвернення до збірної України з баскетболу

У фіналі чемпіонату Європи, який проходить в іспанському Сантандері, українці зіграють із місцевою командою "Ветерани Торрелавега".

Як повідомляв "Обозреватель", жіноча збірна України з баскетболу 16 червня проведе стартовий матч чемпіонату Європи.