Зінченко створив перемогу для "Арсеналу", став найкращим футболістом матчу в АПЛ. Відео

Зінченко створив перемогу для 'Арсеналу', став найкращим футболістом матчу в АПЛ. Відео

Український захисник "Арсеналу" Олександр Зінченко провів чудовий матч 13-го туру чемпіонату Англії у Прем'єр-лізі (АПЛ) проти "Брентфорда". 26-річний футболіст збірної України вийшов у стартовому складі та зіграв усі 90 хвилин.

За поєдинок Олександр зробив 100 дотиків м'яча, віддав 70 точних пасів (93%), зробив дві ключові передачі та виконав один точний навіс із чотирьох. Крім того, в активі українця по одному створеному моменту, заблокованому удару, перехопленню та відбору.

На 76-й хвилині Зінченко врятував свою команду від 100% голу, відбивши м'яч із лінії воріт.

Авторитетний статистичний портал портал SofaScore оцінив дії нашого співвітчизника показником 8.5, що стало найкращим рейтингом серед усіх гравців поєдинку.

Зазначимо, що двобій завершився з рахунком 1:0 на користь канонірів. Єдиний гол на 89-й хвилині забив Кай Хаверц.

Ця перемога дозволила підопічним Мікеля Артети вийти на перше місце у турнірній таблиці АПЛ. Головний конкурент "канонірів" "Манчестер Сіті" у паралельному матчі зіграв унічию з "Ліверпулем" (1:1).

Як повідомляв OBOZ.UA, Олександр прийшов до "Арсеналу" в липні минулого року. З того часу провів за столичну команду 51 поєдинок.

11 листопада Олександр Зінченко забив свій третій гол у футболці "Арсеналу", зробивши це в ефектному стилі "кунг-фу".

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!