Найкращий у матчі! Футболіст збірної України забійним голом з льоту врятував команду у Кубку Франції. Відео

Український півзахисник "Бордо" Данило Ігнатенко провів феєричний матч 1/32 фіналу Кубку Франції проти "Антант". Футболіст збірної України вийшов у стартовому складі та у другому таймі забив гол, зрівнявши рахунок (1:1).

26-річний уродженець Запоріжжя на 66-й хвилині ефектно відреагував на подачу з кутового від Гаетана Вайсбека. Наш співвітчизник ударом у дотик з льоту відправив м'яч точно у ворота.

Після цього гра перейшла до серії пенальті, де впевненіше себе виявили представники "Бордо". Ігнатенко бив третім та свій удар реалізував.

За підсумками зустрічі авторитетний статистичний порт Sofascore поставив Данилові найвищу оцінку - серед усіх гравців обох команд - 7,8. Такий самий бал у його одноклубника Педро Діаса.

Окрім забитого гола, отриманої жовтої картки та післяматчевого пенальті, український хавбек здійснив 85 дотиків м'яча, зробив 54 точні передачі з 68 (79%), двічі пробив по воротах (1 у площину та 1 був заблокований), а також переміг у 5 із 7 верхових дуелей.

Як повідомляв OBOZ.UA, Ігнатенко відзначився героїчними діями у 17-му турі чемпіонату Франції у другому дивізіоні. Футболіст збірної України, незважаючи на криваве розсічення в області голови, залишився на полі.

Нагадаємо, що Данило Ігнатенко перейшов до "Бордо" з "Шахтаря" у липні 2022 року за 1 млн євро.

З того часу провів за французький клуб 66 матчів у всіх турнірах, забивши 3 голи та зробивши 5 асистів.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!