Футболіст збірної України забив рятівний супергол на останніх секундах у Франції, ставши головною зіркою матчу. Відео

Український півзахисник "Бордо" Данило Ігнатенко провів чудовий матч 27-го туру у Лізі 2 (другий за силою дивізіон у Франції). 26-річний футболіст збірної України врятував свою команду від поразки у поєдинку з "Родезом" (2:2).

Уродженець Запоріжжя вийшов у стартовому складі та став головною зіркою у команді. Наш співвітчизник зрівняв рахунок на 94-й хвилині.

Отримавши пас від Педро Діаса, Данило різким фінтом позбувся захисника, змістився до кута штрафного майданчика і з гострого кута неймовірним пострілом відправив м'яч точно в сітку.

Голкіпер "Родеза" Себастьєн Сібуа чудово бачив момент удару, але врятувати команду не зміг.

Авторитетний статистичний портал Sofasore поставив нашому співвітчизнику оцінку 7.5, що стало найвищою серед усіх футболістів.

Як повідомляв OBOZ.UA, 7 січня Ігнатенко провів феєричний матч 1/32 фіналу Кубку Франції проти "Антант". Футболіст збірної України вийшов у стартовому складі та у другому таймі забив гол, зрівнявши рахунок (1:1).

До цього Ігнатенко відзначився героїчними діями у 17-му турі чемпіонату Франції у другому дивізіоні. Футболіст збірної України, незважаючи на криваве розсічення в області голови, залишився на полі.

Нагадаємо, що Данило Ігнатенко перейшов до "Бордо" з "Шахтаря" у липні 2022 року за 1 млн євро.

З того часу провів за французький клуб 74 матчі у всіх турнірах, забивши 3 голи та зробивши 5 асистів.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!