"Динамо" здобуло гарну перемогу в Лізі Європи

82,1 т.
'Динамо' здобуло гарну перемогу в Лізі Європи

Київське "Динамо" здобуло переконливу перемогу над французьким "Ренном" у четвертому турі Ліги Європи. Матч на НСК "Олімпійський" завершився із рахунком 3:1.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу "Динамо" — "Ренн".

Битва минулого туру ЛЄ між цими командами завершилася вольовою перемогою українських футболістів. Головний тренер Сабрі Лямуші кардинально поміняв склад, випустивши в Києві 7 нових футболістів, але таке оновлення не надто допомогло "Ренну".

Читайте: ''Не було установки'': Хацкевич висловився про матч із "Ренном"

Із перших секунд володіли ініціативою кияни, і на 14-й хвилині реалізували свій перший же удар у створ воріт. Після гострої подачі Циганкова із кутового, Вербич головою відкрив рахунок — 1:0.

Реалізувавши ігрову перевагу, господарі відійшли в оборону, побудувавши гру на контратаках. Ще в першому таймі "Динамо" могло робити рахунок 3:0, але на початку Шапаренко в простій ситуації не зміг віддати точний пас, запоров вихід два, а потім Циганкову не вдалося переграти Коубека, котрий заміняв у воротах травмованогоАбдулайе Діалло.

Ближче до перерви "біло-сині" взяли м'яч під свій контроль, не давши супернику жодної можливості забити гол у роздягальню.

Другу половину матчу команди розпочали на зустрічних курсах із невеликою перевагою гостей. То Шапаренко і Вербич непогано напружили оборону "Ренна", то французи огризнувся найнебезпечнішим пострілом по воротах Бойка.

Команда з Ренна поступово перехоплювала ініціативу. Вона з великими зусиллями влаштувалася на половині поля українців і ледь не поплатилася за це, пропустивши контратаку.

На 60-й хвилині Циганков робив небезпечний простріл із правого флангу, але Сідклей неймовірним чином не потрапив у порожні ворота. "Динамо" продовжувало захищатися, а на 68-й хвилині повністю перевернуло гру.

Спершу ювелірну подачу капітана динамівців зі штрафного замкнув Миколенко, а через чотири хвилини Шапаренко оформив гол-шедевр, який нокаутував французький клуб.

У час, що залишився, кияни пішли в оборону, завдяки чому "Ренн" зміг поквитатися одним ударом.

Ця перемога дозволила "Динамо" набрати 8 очок, зробивши шанси на вихід у плей-офф досить реальними. 29 листопада віце-чемпіон України проведе матч у Казахстані проти "Астани", яка йде другою в групі K.

Читайте: ''Немає команди'': Хацкевич відверто розповів про настрій "Динамо"

Нагадаємо, що в першому турі підопічні Хацкевича зіграли внічию 2:2 із "Астаною" з Казахстану. У другому турі "Динамо" втратило перемогу над "Яблонцем" у Чехії (2:2), ведучи гру в два м'ячі.

Раніше "Динамо" провело поєдинок із "Шахтарем" у 14-му турі чемпіонату України в Прем'єр-лізі. Українське Класіко завершилося із рахунком 2:1 на користь "гірників". Вирішальний гол на останній доданій хвилині забив Віктор Коваленко.