Оскар – найпрестижніша кінематографічна нагорода у США, яка вручається Американською академією кіномистецтва з 1929 року.

Коли і де дивитися "Оскар-2021"

Вручення кінопремії відбулося в ніч з 25 на 26 квітня в кінотеатрі Dolby Theatre у Лос-Анджелесі.

Новий формат "Оскар-2021"

Попри пандемію коронавірусу, "Оскар" у 2021 році роздали в звичайному форматі. Але на церемонію потрапили лише номінанти, їхні гості та ведучі.

Хто ведучі

Ведучими церемонії стали голлівудський актор Бред Пітт і актриса Зендая. OBOZREVATEL стежив за головними подіями.

Усі номінанти на премію "Оскар-2021" (переможці виділені жирним шрифтом)

Найкращий актор

  • Різ Ахмед

  • Чедвік Боузман

  • Ентоні Гопкінс

  • Гері Олдмен

  • Стівен Ян

Найкращий актор другого плану

  • Саша Барон Коен

  • Деніел Калуя

  • Леслі Одом-молодший

  • Джон Пол Россі

  • Лакіт Стенфілд

Найкраща актриса

  • Віола Девіс

  • Андра Дей

  • Ванесса Кірбі

  • Френсіс Макдорменд

  • Кері Малліган

Найкраща актриса другого плану

  • Марія Бакалова

  • Гленн Клоуз

  • Олівія Колман

  • Аманда Сейфрід

  • Юн Е-джон

Найкращий мультфільм

  • "Душа"

  • "Баранчик Шон: Фермагеддон"

  • "Подорож на Місяць"

  • "Вперед"

  • "Легенда про вовків"

Найкращий фільм

  • "Батько"

  • "Юда і чорний месія"

  • "Манк"

  • "Мінарі"

  • "Земля кочівників"

  • "Звук металу"

  • "Дівчина, що подає надії"

  • "Суд над чиказькою сімкою"

Найкращий режисер

  • Томас Вінтерберг

  • Лі Айзек Чун

  • Хлоя Чжао

  • Девід Фінчер

  • Еміральд Феннел

Найкращий оригінальний сценарій

  • "Юда і чорний месія"

  • "Мінарі"

  • "Звук металу"

  • "Перспективна дівчина"

  • "Суд над чиказькою сімкою"

Найкращий адаптований сценарій

  • "Одна ніч в Маямі"

  • "Батько"

  • "Борат 2"

  • "Земля кочівників"

  • "Білий тигр"

Найкращий іноземний фільм

  • "Ще по одній"

  • "Найкращі дні"

  • "Колектив"

  • "Людина, яка продала свою шкіру"

  • "Куди ти йдеш, Аїдо?"

Найкраща оригінальна музика

  • "Манк"

  • "П'ятеро однієї крові"

  • "Мінарі"

  • "Душа"

  • "Новини з усіх кінців світу"

Найкращі візуальні ефекти

  • "Тенет"

  • "Мулан"

  • "Опівнічне небо"

  • "Айван, єдиний і неповторний"

  • "Любов і монстри"

Найкращий грим і зачіски

  • "Емма"

  • "Ма Рейні: Мати блюзу"

  • "Манк"

  • "Піноккіо"

  • "Сільська елегія"

Найкраща операторська робота

  • "Манк"

  • "Юда і чорний месія"

  • "Земля кочівників"

  • "Суд над чиказькою сімкою"

  • "Новини з усіх кінців світу"

Найкращий документальний фільм

  • "Колектив"

  • "Табір калік"

  • "Час"

  • "Крот"

  • "Мій учитель – восьминіг"

Найкраща робота художника-постановника

  • "Суд над чиказькою сімкою"

  • "Земля кочівників"

  • "Новини з усіх кінців світу"

  • "Юда і чорний месія"

  • "Манк"

Найкращий короткометражний анімаційний фільм

  • "Якщо щось трапиться, я люблю вас"

  • "Нора"

  • "Геній місця"

  • "Люди-Да"

  • "Опера"

Найкращий короткометражний фільм

  • "Промацування"

  • "Кімната з листами"

  • "Подарунок"

  • "Два далеких незнайомця"

  • "Біле око"

Найкраща пісня

  • "Fight for You", "Юда і чорний месія"

  • "Hear My Voice", "Суд над чиказькою сімкою"

  • "Húsavíkt", "Музичний конкурс Євробачення"

  • "Io Si (Seen), "Все життя попереду"

  • "Speak Now", "Одна ніч в Маямі"

Найкращий звук

  • «Звук металу»

  • «Грейхаунд»

  • «Манк»

  • «Новини з усього світу»

  • «Душа»

Найкращий монтаж

  • «Звук металу»

  • «Батько»

  • «Земля кочівників»

  • «Перспективна дівчина»

  • «Суд над чиказькою сімкою»

Дизайн костюмів

  • «Ма Рейні: Мати блюзу»

  • «Емма.»

  • «Манк»

  • «Мулан»

  • «Пригоди Піноккіо»

Найкращий документальний короткометражний фільм

  • «Колетт»

  • «Концерт – це розмова»

  • «Не розділяти»

  • «Голодна палата»

  • «Пісня про кохання для Латаші»

ще