Українські бадмінтоністки виграли медалі на юнацькому чемпіонаті Європи

7,6 т.

Українські спортсменки Анастасія Прозорова і Валерія Рудакова увійшли в четвірку найсильніших чемпіонату Європи з бадмінтону серед юніорів 2018 у жіночій парній категорії і повернуться додому з бронзовими медалями.

Спортсменки збірної України впевнено просувалися по турнірній таблиці змагань: в першому раунді вони перемогли пару з Білорусії, у другому - виграли у спортсменок з Фінляндії, за вихід в чвертьфінал боролися з суперницями з Англії.

У грі за вихід у півфінал чемпіонату Європи українки зустрілися з бадмінтоністки зі Швеції і перемогли з рахунком 21-12, 21-18. На жаль, в півфіналі дівчатам не вдалося здолати суперниць з Туреччини - другий сіяний номер змагань. Вони програли в третьому геймі.

Чемпіонат Європи з бадмінтону серед юніорів 2018 проходить в Талліні, Естонія 11 - 16 вересня. Участь в ньому беруть кращі юні бадмінтоністи з усієї Європи. Україну представляли вісім спортсменів збірної: Анастасія Прозорова, Валерія Рудакова, Данило Боснюк, Валерія Масайло, Дар'я Пойда, Іван Мединський, Михайло Махновський, Гліб Бекетов.