Українська тенісистка здобула історичну перемогу на US Open

25,7 т.
Катерина Козлова

Українська тенісистка Катерина Козлова вийшла до другого раунду Відкритого чемпіонату США. Ця перемога на легендарному US Open стала історичною для уродженки Миколаєва - наша співвітчизниця ще ніколи не вигравала в основній сітці турніру Великого Шолома.

Знаменна для Козлової подія відбулася у матчі проти румунки Ірини-Камелії Бєгу. Напружений для Катерини поєдинок тривав практично 2 години (112 хвилин) і завершився непростою перемогою українки в двох сетах з рахунком 6:2, 7:6 (7).

Читайте: "Ти взагалі придурок?" Знаменита тенісистка обматюкала тренера і розбила ракетку під час матчу: опубліковано відео

Наша тенісистка вела в другому сеті 5:2, проте примудрилася дозволити суперниці зрівняти рахунок. Доля сету і матчу вирішилася на тайбрейку, в якому румунка спочатку повела 6-2. Козлова відіграла п'ять сетболів і здобула перемогу з третього матчболу, передає Sapronov-tennis.org.

Наступна суперниця Козлової визначиться у поєдинку між 16-ою сіяною Анастасією Севастовою (Латвія) і Кариною Вітхефт з Німеччини.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що 20-річна українка здобула ефектну перемогу над росіянкою на старті US Open.