/ теніс

Одеситка з рекордом України сенсаційно виграла турнір WTA

51.5т
Читати матеріал російською

Українська тенісистка Даяна Ястремська виграла престижний турнір Жіночої тенісної асоціації (WTA) в Гонконзi з призовим фондом $ 750,000. У першому в кар'єрі фіналі WTA 18-річна одеситка сенсаційно розгромила титуловану китаянку Ван Цян - 6: 2, 6: 1.

Ястремська стала наймолодшою ​​тенісисткою України, яка вийшла в фінал турніру WTA в одиночному розряді і виграла титул. Вона це зробила у віці 18 років і 4 місяців.

Даяна Ястремська

Поєдинок нашої співвітчизниці проти 24-ї ракетки світу тривав лише 66 хвилин. Уже в першому сеті Даяна просто знищила суперницю найпотужнішими подачами. Юна українка продовжила домінувати і в другій партії, впевнено довівши зустріч до перемоги.

Лише на матчболi 26-річна тенісистка з Китаю вперлася, поплескавши нерви нашій спортсменці.

Всього Ястремська подала чотири рази навиліт, допустила 5 подвійних помилок і реалізувала 5 брейк-пойнтів з 9 можливих. Її суперниця виконала 3 ейси, 1 раз помилилася на подачі і записала в свій актив 1 брейк.

Як повідомляв OBOZREVATEL , жеребкування тенісного турніру Кубка Федерації-2019 визначила жіночу збірну України в групу А разом з національною командою Росії.

Про нові секс-скандали з Роналду і Неймаром читай у нас в Telegram!

Читайте всі новини по темі "WTA" на сайті "OBOZREVATEL".