1 кг кави в зернах Взяти участь

/теніс

Українка сенсаційно пробилася до фіналу тенісного супертурніру у Брісбені

35тЧитати матеріал російською

Українка Леся Цуренко сенсаційно пробилася до фіналу супертурніру у Брісбені з призовим фондом 1 млн доларів. Наша спортсменка розібралася з переможницею US Open Наомі Осакою 6-2, 6-4.

Цуренко була рішуче налаштована взяти реванш у японської тенісистки за прикру поразку у чвертьфіналі Відкритого чемпіонату Америки з рахунком 6-1, 6-1. І якщо тоді українка не змогла дати бій майбутній переможниці турніру, то у півфіналі турніру у Брісбені у неї вийшло все.

Леся Цуренко

twitter.com/wta

Леся зробила брейк у першому ж геймі, при цьому сама подавала без проблем. За рахунку 4-2 Цуренко знову не дала подати японці, а потім впевнено завершила сет з рахунком 6-2.

У другому сеті українка виграла перший гейм на подачі Наомі, а потім довела партію до перемоги.

У фіналі Цуренко позмагається за головний трофей з переможницею пари Донна Векіч (Хорватія) — Кароліна Плішкова (Чехія).

Як повідомляв OBOZREVATEL, супертурнір у Брісбені в минулому сезоні виграла перша ракетка України Еліна Світоліна. Та в цьому році захистити свій титул їй не вдалося: наша співвітчизниця поступилася у першому матчі сезону білорусці Олександрі Саснович.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!