Світоліна виграла турнір у Франції

36,9 т.

Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна вдруге виграла показовий турнір у Франції Open de Caen. У фіналі виставкових змагань у Кані наша співвітчизниця за 1 годину 49 хвилин із рахунком 3:6, 6:3, 6:4 обіграла 30-ту ракетку світу Олександру Сасновіч (Білорусь).

Усього Світоліна і Сасновіч зустрічалися в офіційних матчах раз: на початку сезону-2018 у фіналі турніру WTA в австралійському Брісбені. Тоді сильнішою була також українка.

Рік тому одеситка в дебютному розіграші турніру в Кані у фіналі здолала місцеву тенісистку Одрі Альбі.

Читайте: Світоліна показала, як мучить себе заради успіху

Нагадаємо, що в жовтні українська тенісистка поступилася у стартовому матчі в Пекіні, потім не зуміла пробитися у півфінал турніру в Гонконгу, але згодом продемонструвала неймовірну гру і вперше в історії України виграла Підсумковий турнір у Сінгапурі з призовим фондом $7 000 000.