Світоліна виграла престижну нагороду WTA

14.9т Читати матеріал російською

Перша ракетка України Еліна Світоліна стала переможницею престижної номінації Жіночої тенісної асоціації. За підсумками голосування наша спортсменка була визнана кращою тенісисткою місяця.

Конкуренцію в боротьбі за престижну нагороду Світоліній склали американка Слоан Стівенс, білоруска Аріна Сабаленка і датчанка Каролін Возняцкі, повідомляє портал Большой теннис Украины.

Нагадаємо, що в жовтні українська тенісистка поступилася в стартовому матчі в Пекіні, далі не зуміла пробитися в півфінал турніру в Гонконгу, але потім продемонструвала неймовірну гру і вперше в історії України виграла Підсумковий турнір в Сінгапурі з призовим фондом $ 7 000 000, вигравши всі п'ять матчів змагань.