Світоліна виграла престижну нагороду WTA

27,3 т.

Перша ракетка України Еліна Світоліна стала переможницею престижної номінації Жіночої тенісної асоціації. За підсумками голосування наша спортсменка була визнана кращою тенісисткою місяця.

Конкуренцію в боротьбі за престижну нагороду Світоліній склали американка Слоан Стівенс, білоруска Аріна Сабаленка і датчанка Каролін Возняцкі, повідомляє портал Большой теннис Украины.

Читайте: ''Важливий крок'': Світоліна отримала престижну нагороду

Нагадаємо, що в жовтні українська тенісистка поступилася в стартовому матчі в Пекіні, далі не зуміла пробитися в півфінал турніру в Гонконгу, але потім продемонструвала неймовірну гру і вперше в історії України виграла Підсумковий турнір в Сінгапурі з призовим фондом $ 7 000 000, вигравши всі п'ять матчів змагань.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Світоліна за жовтень заробила більше всіх призових серед тенісистів ATP і WTA.