Судорги і рекорд: визначилася переможниця Australian Open

26,3 т.
Каролін Возняцкі

Каролін Возняцкі.

Каролін Возняцкі стала переможницею відкритого чемпіонату Австралії з тенісу. У фіналі Australian Open 27-річна датчанка у впертій боротьбі здолала румунку Симону Халеп - 7:6 (7:2), 3:6, 6:4.

Australian Open

Зустріч тривала 2 години 49 хвилин і пройшла в безкомпромісній боротьбі, протягом якої Халеп довелося навіть взяти медичну перерву. 26-річній тенісистці, яка очолює світовий рейтинг, виміряли тиск, а потім у неї почалися судоми на ногах

"Вибачте, хочу на секунду обійняти трофей. Я так довго чекала цього моменту. Голос тремтить, важко стримувати сльози, це дуже емоційний момент. Сьогодні була неймовірна битва", - прокоментувала перемогу Каролін.

Після цього успіху Каролін Возняцкі очолить світовий рейтинг рівно шість років після того, як покинула перше місце (29 січня 2012 року). Це рекордний перерви між лідерством в жіночому тенісі c моменту введення рейтингу WTA в 1975 році.

Нагадаємо, що найкраща тенісистка України Еліна Світоліна зачохлила ракетку у чвертьфіналі.

Подивися першим нову відверту фотосесію Світоліної у нас в Telegram!