Конкурс

/теніс

Російський тенісист влаштував ''дебош'' на Australian Open — опубліковане відео

5.9тЧитати матеріал російською

У знаменитого російського тенісиста Данила Медведєва здали нерви під час матчу 1/8 фіналу Відкритого чемпіонату Австралії проти Новака Джоковича.

22-річний москвич після серії невдач розпсихувався і влаштував справжній "дебош", кілька разів люто кинувши ракетку на корт.

Зазначимо, що Медведєв, посіяний на Australian Open під 15-м номером, не зміг пробитися до чвертьфіналу, програвши сербу (1) з рахунком 4:6, 7:6 (7:5), 2:6, 3:6. Тривалість протистояння склала 3 години 15 хвилин.

Данило 18 разів подав навиліт, активно виграв 38 очок і зробив 49 невимушених помилок. На рахунку першої ракетки світу 6 ейсів, 43 віннера і 50 неточностей ..

Як повідомляв OBOZREVATEL, Медведєв у березні минулого року обматюкав свого суперника по матчу першого кола супертурніру в Маямі. Спортсмен не стримався після перемоги над греком Стефаносом Ціціпасом, який під час одного з моментів негативно висловився на адресу представників РФ.