Падіння і травма: Світоліна драматично вийшла до 1/4 фіналу турніру в Торонто

16,4 т.

Перша ракетка України Еліна Світоліна вийшла у чвертьфінал турніру Premier 5 у Торонто з призовим фондом 2 мільйони 830 тисяч доларів.

У двухсетовому поєдинку 1/8 фіналу 24-річна одеситка переграла 22-річну швейцарку Белінду Бенчіч 6:2, 6:4.

У другому геймі першого сету українка небезпечно впала і підвернула ногу, після чого був узятий медичний тайм-аут. На її ліву кісточку наклали щільну пов'язку й українка продовжила гру.

Всього тенісистки провели на корті півтори години (поєдинок також переривався через дощ у першій партії). Світоліна чотири рази подала на виліт і не реалізувала потрійний матчбол за рахунку 5-2, але з другої спроби успішно подала на перемогу. Швейцарка відзначилася сімома подвійними помилками.

У чвертьфіналі 7-ма ракетка світу зіграє з 20-річною американкою Софією Кенін (29-та в рейтингу WTA), яка пройшла українку Даяну Ястремську (2:6, 2:6).

Читайте: Світоліна потрапила до топ-10 найбагатших спортсменок світу

Нагадаємо, що у другому колі Еліна з величезними труднощами в трьох сетах обіграла чешку Катерину Синякову – 6:3, 3:6, 6:3.