Конкурс

/теніс

Найкращий тенісист Росії зганьбився в Голландії

2.7тЧитати матеріал російською

Найкращий тенісист Росії Карен Хачанов, посіяний під другим номером на турнірі в Роттердамі (Нідерланди), зазнав сенсаційної поразки в першому колі змагань.

Карен Хачанов

У стартовому матчі 11-та ракетка світу в трьох сетах програв 211-му номеру рейтингу голландцеві Таллону Грікспору з рахунком 6:3, 3:6, 2:6.

Протистояння тривало 1 годину 39 хвилин. На рахунку переможця — 1 ейс, 3 подвійні помилки і 3 реалізовані брейк-пойнта з 8. Хачанов відзначився 5 подачами навиліт, допустив 6 подвійних помилок і оформив 1 брейк.

У коментарях гру росіянина назвали жахом.

За вихід у чвертьфінал турніру 22-річний голландець зустрінеться з французом Жо-Вільфрідом Цонга (PR) або італійцем Томасом Фаббіано, які пройшли в основну сітку змагань через кваліфікацію.

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що у знаменитого російського тенісиста здали нерви під час матчу 1/8 фіналу Відкритого чемпіонату Австралії проти Новака Джоковича.

Підписуйся на наш Instagram! Отримуй лише найважливіше!