Браво! 15-річна українка вийшла у фінал тенісного турніру в Австралії

34,7 т.

Українська тенісистка Марта Костюк впевнено обіграла австралійку Зої Хайвс в 1/2 фіналу 60-тисячника ITF у Бьорні і вийшла у вирішальний матч турніру. Нашій співвітчизниці для перемоги знадобилося три сети - 4:6, 6:2, 6:2.

У першому сеті матчу, який тривав 1 годину 56 хвилин, українка програла три гейми на своїй подачі, зробивши один брейк, і дозволила суперниці вийти вперед 5:1. Потім Костюк виграла три гейми поспіль, відігравши два сетбола, але не змогла реалізувати два геймбола і зрівняти рахунок, повідомляє Великий теніс України.

Читайте: Найсильніші тенісистки України відмовилися виступати на престижному турнірі в Азії

У другій партії Марта перехопила ініціативу і двічі взяла подачу австралійки у третьому і п'ятому геймах, при цьому жодного разу не дала їй наблизитися до брейк-поінт.

На початку вирішального сету Костюк упустила п'ять брейк-поінтів, а потім тільки з третьої спроби змогла взяти свою подачу і зрівняти рахунок. Після цього Марта виграла чотири гейми поспіль, двічі взявши подачу Хайвс, і мала один матч-бол, який реалізувати не змогла, але вже в наступному геймі на своїй подачі впевнено завершила зустріч.

У фіналі 15-річної українська тенісистка зустрінеться з першою ракеткою турніру Вікторією Голубич зі Швейцарії, яка займає 109-е місце в рейтингу WTA. Цей фінал стане для Марти Костюк другим на турнірах ITF Pro Circuit. У травні минулого року вона виграла турнір з призовим фондом $ 25,000 в угорському Дунакесі.

Як повідомляв "Обозреватель", Марта Костюк зробила неймовірний ривок у рейтингу WTA.