Сенсаційна українка стала автором кращого удару на престижному тенісному турнірі

6,6 т.
Леся Цуренко

Українська тенісистка Леся Цуренко стала автором кращого удару всіх чвертьфіналів на найпрестижнішому турнірі в голландському Хертогенбоше. Відео в своєму акаунті в Youtube розмістила Жіноча тенісна асоціація.

28-річна киянка відзначилася в матчі проти Крістіни Младеновіч, притому зробила це на подачі суперниці. Француженка намагалася ударом у кут корту застати зненацька нашу співвітчизницю, але Цуренко, ефектно підрізавши м'яч, відправила його вздовж сітки, зірвавши овації глядачів.

"Обозреватель" пропонує своїм читачам подивитися, як це було.

Читайте: Українська тенісистка впевнено вийшла до чвертьфіналу престижного турніру в Нідерландах

Нагадаємо, що поєдинок Цуренко - Младеновіч завершився сенсаційною перемогою 37-й ракетки світу з рахунком 6:3, 6:1. Півфінал Цуренко - Контавейт відбудеться 17 червня о 14:00.