7-годинний трилер на Вімблдоні побив рекорд усіх часів

6.4тЧитати новину російською

На одному з найпрестижніших тенісних турнірів - Вімблдоні - зіграний півфінал, який увійшов в історію. Південноафриканець Кевін Андерсон обіграв американця Джона Ізнера. Родзинка в тому, що зустріч тривала виснажливі 6 годин і 36 хвилин.

Із п'яти сетів перші три завершувалися тай-брейками, а у вирішальній п'ятій партії, де, за правилами Вімблдону, тай-брейка не існує, спортсмени не могли визначити переможця 2 години 55 хвилин.

Рахунок поєдинку - 7:6, 6:7, 6:7, 6:4, 26:24 на користь Кевіна Андерсона.

За тривалістю матч Андерсон - Ізнер став другим в історії Вімблдону після легендарної зустрічі все того ж Ізнера з французом Ніколя Маю на турнірі 2010 року. П'ятий сет тоді закінчився з рахунком 70:68 на користь Ізнера, а чоловіки рубалися 11 годин і 5 хвилин протягом трьох днів, повідомляє Sports.ru.

Крім того, це найдовший півфінал в історії Вімблдону: раніше рекорд належав Новаку Джоковичу і Хуану Мартіну дель Потро, які грали 4 години і 43 хвилини. Також це найбільш довгий матч в історії Центрального корту Вімблдону (літопис турніру починається з 1877 року, а відкриття Центрального корту відбулося в 1922-му).

Це четвертий за тривалістю матч в історії тенісу і всього 13-й, який розтягнувся більше, ніж на шість годин. Відзначимо, що для Андерсона це другий марафонський матч поспіль. У чвертьфіналі він за п'ять годин обіграв Роджера Федерера з рахунком 13:11 у п'ятому сеті.

Кевін Андерсон

Через Андерсона з Ізнером інша пара півфіналістів - Рафаель Надаль і Новак Джоковіч - почали свій півфінал під закритим дахом. Незважаючи на це, вони можуть і не дограти в п'ятницю: за правилами муніципалітету, де проводиться Вімблдон, будь-які публічні заходи повинні закінчуватися о 23.00 за місцевим часом.

"Сподіваюся, це буде знаком для турнірів Великого Шолома, що пора міняти формат", - сказав Андерсон одразу після перемоги.

На US Open правила змінили давно - у п'ятому сеті існує тай-брейк. Нещодавно перебудувався і Кубок Девіса. Відкритий чемпіонат Австралії, Ролан Гаррос і Вімблдон залишаються єдиними турнірами, де вирішальні партії після 6:6 граються до різниці в два гейми.

Кевін Андерсон вдруге в кар'єрі зіграє в фіналі турніру Великого Шолома. Вперше до вирішального поєдинку він дістався на US Open-2017, де програв Рафаелю Надалю.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Динамо" забило 9 голів австрійському клубу.