Джокович виграв "битву титанів" у фіналі US Open

6,6 т.
Джокович виграв 'битву титанів' у фіналі US Open

Перша ракетка світу, серб Новак Джокович став переможцем останнього в сезоні турніру Великого шолом - Відкритого чемпіонату США з тенісу. У фіналі турніру він у чотирьох партіях переграв свого головного суперника швейцарця Роджера Федерера - 6:4, 5:7, 6:4, 6:4.

Читайте: Джастін Тімберлейк підірвав інтернет танцем на трибуні під Бейонсе: яскраве відео

"Битва титанів", як назвали вирішальний матч US Open фахівці та вболівальники, тривала рівно 200 хвилин. Запорукою успіху серба стала його впевнена гра на другій подачі. Крім того, Федерер взяв чужу подачу всього лише в чотирьох випадках із 23, а у Джоковича аналогічний показник досяг майже 50% (6 із 13).

Варто зазначити, що фінал US Open відклали більш ніж на 2 години через дощ.

Читайте: Іменинниця дня. Перша тенісна красуня України

Після цього успіху Новак Джокович наздогнав Федерера в очних протистояннях - тепер у обох тенісистів по 21 перемозі.

Нагадаємо, в жіночій частині змагань кращою стала італійка Флавія Пеннетта, яка одразу після фіналу оголосила про завершення кар'єри.