Українська тенісистка ефектно стартувала на турнірі в США

8,1 т.

Українка Катерина Бондаренко ефектно стартувала на великому тенісному турнірі в Чарльстоні (США) з призовим фондом у 688 тисяч доларів. Наша співвітчизниця здобула вольову перемогу над японкою Місакі Дої.

Напружений поєдинок тривав 1 годину 41 хвилину. Поступившись у першому сеті, Бондаренко зуміла знайти в собі сили змінити хід зустрічі і виграти наступні дві партії. У підсумку Катерина перемогла з рахунком 4:6, 6:3, 6:1.

Читайте: Трішки помилилася. Японська тенісистка прилетіла на турнір не в те місто

В активі українки вісім подач на виліт, а також 11 із 13 реалізованих брейк-поінтів. У наступному раунді суперницею Катерини буде переможниця матчу Медісон Бренгл (США) - Христина Кукова (Словаччина).

Читайте: Найкращий тенісист світу вразив яскравим трюком на турнірі в Майамі: відео моменту

Нагадаємо, нещодавно інша українська тенісистка влаштувала розгром на супертурнірі Miami Open із призовим фондом у 13,8 млн доларів.