Із кращою тенісисткою України трапився неприємний конфуз на престижному турнірі

92,9 т.
Еліна Світоліна

В обличчя кращої тенісистки України Еліни Світоліної під час поєдинку на престижному турнірі в Брісбені влучив рикошетом м'яч. Удар був настільки сильний, що спортсменка на кілька секунд перервала матч, намагаючись прийти до тями.

Читайте: "Було нелегко": найкраща тенісистка України прокоментувала блискучий старт сезону

Нагадаємо, що Світоліна ледве пробилася до чвертьфіналу тенісного супертурніру в Австралії, призовий фонд якого становить 1 млн доларів.

У другому колі змагань наша співвітчизниця здобула вкрай непросту перемогу над американкою Шелбі Роджерс. Світоліна зробила неймовірний камбек під час зустрічі і здолала суперницю, що посідає 32 місце в світовому рейтингу, в трьох сетах - 7:5, 2:6, 7:5.