Прийміть участь
квадрокоптера з HD камерою Взяти участь

Українець розлютив зірку світового тенісу: відео інциденту

16.1тЧитати матеріал російською

Перша ракетка України Олександр Долгополов спровокував знаменитого болгарина Григора Димитрова на престижному тенісному турнірі в Сіднеї, призовий фонд якого становить 460 тисяч доларів.

Колишній хлопець росіянки Марії Шарапової розбив від злості ракетку. Інцидент стався по закінченню першого сету, що завершився перемогою Долгополова з рахунком 6:4.

Димитров не стримав емоцій після подачі Олександра, коли відбив м'яч за межі майданчика, жбурнувши ракетку в корт.

Варто зазначити, що у другому сеті болгарин зібрався, обігравши українця 6:3. Третю партію тенісистам дограти не вдалося через дощ. Матч був перерваний за рахунком 4:2 на користь Димитрова.

Нагадаємо, це не перший випадок, коли суперники Долгополова не можуть стримати емоції. Торік українець вивів із себе кращого тенісиста світу Новака Джоковіча.

Читайте всі новини по темі "ATP" на сайті "OBOZREVATEL".