Новак Джокович виграв Australian Open

1.2тЧитати новину російською

Чинний чемпіон Мельбурна Новак Джокович з феноменальним досягненням виграв відкритий чемпіонат Австралії з тенісу. Обігравши з рахунком 6:1, 7:5, 7:6 британця Енді Маррея, серб став другим тенісистом за всю історію, який виграв австралійський мейджор шість разів. Джокович з Марреєм розіграли фінал Australian Open вчетверте і повторили рекорд Рафаеля Надаля і Роджера Федерера, які також чотири рази зустрічалися у фіналі "Ролан Гаррос".

Сербський спортсмен у першому сеті просто зім'яв суперника, обігравши його з рахунком 6:1. Інші два не так просто далися Новаку. Доля титулу вирішувалася на тай-брейку у третьому сеті, де нерви міцніші виявилися у Джоковича.

Новак Джокович став 11-разовим переможцем турнірів серії Великого шолома. За цим показником серб порівнявся з Бьорном Боргом. Більше Джоковича вигравали тільки Роджер Федерер (17 мейджор), Піт Сампрас і Рафаель Надаль (по 14).

Нагадаємо, що жіночий фінал Australian Open завершився грандіозною сенсацією.

Читайте всі новини по темі "Australian Open" на сайті "Обозреватель".