Чвертьфінал Wimbledon завершився грандіозною сенсацією: опубліковано відео

14,3 т.
Енді Маррей

Найкращий тенісист планети Енді Маррей вельми несподівано припинив свої виступи на Wimbledon-2017. Чвертьфінал Відкритого чемпіонату Великобританії завершився сенсаційною поразкою лідера світового рейтингу АТР, який є чинним переможцем турніру.

Знаменитий британець програв у напруженому п'ятисетовому поєдинку американцеві Сему Куеррі, що займає 28-у сходинку в світовому рейтингу. Матч, який тривав 2 години 41 хвилину завершився перемогою останнього з рахунком 3:6, 6:4, 6:7 (4:7), 6:1, 6:1.

Читайте: Українка виграла престижний тенісний турнір у Римі

Причиною такого розгрому Маррея в останніх двох партіях стала травма стегна. Після того, як Енді пошкодив ногу, він програв 9 геймів поспіль, не зумівши продемонструвати звичного тенісу.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що перша ракетка України Еліна Світоліна драматично вилетіла з Wimbledon.