Збірна України здобула шалену перемогу на старті Євро-2018 з футзалу, зробивши неймовірний камбек

48.5тЧитати новину російською

Збірна України зробила блискучий камбек в стартовому матчі на чемпіонаті Європи з футзалу. У першому поєдинку на Євро-2018 "жовто-сині" вирвали божевільну перемогу, відігравши два м'ячі з Румунією - 3:2.

Підопічні Олександра Косенка провалили початок зустрічі. Наші могли пропустити вже на сьомій секунді, проте м'яч пролетів в сантиметрах від штанги воріт Іваняка.

І все ж румуни забили досить швидко. Сальвіо потужним ударом з середньої дистанції відкрив рахунок на 5-й хвилині.

Після цього наші суперники випустили п'ятого польового, ставши ще більше нагнітати обстановку на половині поля українців. А коли "жовто-сині" переломили хід поєдинку і здавалося, що близькі до голу, ми пропустили другий - відзначився Гнат.

За 3,5 хвилини до кінця тайму збірна України заробила п'ятий фол. Боязнь порушити правила і привезти собі пенальті давала про себе знати, але сила волі наших хлопців виявилася сильнішою. В результаті Королишин класно пробив у ближній кут після розіграшу штрафного.

На самому початку другого тайму Разуванов міг зрівнювати рахунок, проте з гострого кута влучив у штангу.

Румуни також мали забійний шанс для гола, але Іваняк протягом пари секунд зробив класний подвійний сейв. А практично відразу після цього Педяш з невеликим рикошетом від захисника потрапив ідеально в "дев'ятку".

А коли до кінця матчу залишалося 20 секунд Шатурма перехопив м'яч і практично з центра поля вразив порожні ворота, вирвавши перемогу для України.

Як повідомляв "Обозреватель", збірна Росії зганьбилася на старті Євро-2018 з футзалу.

Читайте всі новини по темі "чемпіонат Європи по футзалу" на сайті "Обозреватель".