Збірна Росії "обламала" Путіна на чемпіонаті світу

17,9 т.
Збірна Росії 'обламала' Путіна на чемпіонаті світу

Збірна Росії з дзюдо зазнала поразки від Франції в півфіналі командної змішаної першості на чемпіонаті світу, який проходив у Баку з 20 по 27 вересня. За виступом своїх спортсменів з трибун спостерігав президент Росії Володимир Путін, який чекав гідного виступу від співвітчизників.

Російські дзюдоїсти виграли у французів лише одну сутичку: Анжела Гаспарян перемогла Анну Фатумату М'Байро. Однак у боротьбі за бронзу спортсмени з Росії були сильнішими, ніж корейці.

Володимир Путін на чемпіонаті світу з дзюдо

Чемпіоном світу в командному змішаному єдиноборстві стала збірна Японії, а Франція завоювала "срібло".

Читайте: Українську чемпіонку світу з дзюдо з тріумфом зустріли в Києві

Нагадаємо, що Україна поділила п'яте місце з Іраном у загальному командному заліку чемпіонату світу з дзюдо. Наші спортсмени завоювали дві медалі: Георгій Зантарая узяв "бронзу" у вазі до 66 кг, а 17-річна Дарина Білодід стала чемпіонкою світу в категорії до 48 кг.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Україна завоювала 6 медалей на Кубку Європи з дзюдо.