/ Інші види спорту

Вперше в історії: українка стала чемпіонкою світу з ММА

56.4т Читати матеріал російською

Українська спортсменка Дарина Самчик вперше в історії нашої країни завоювала "золото" чемпіонату світу з ММА. Першість планети проходить з 11 по 18 листопада в Бахрейні.

Наша спортсменка стала кращою у ваговій категорії до 52 кг. У фіналі змагань Самчик здолала шведку Ніну Бек.

Крім того, скарбничку нашої збірної на чемпіонаті світу поповнили Оксана Пашкова і Роман Сиркін в вагових категоріях до 48 і 62 кг відповідно. Українці завоювали "срібло" змагань.

До слова, це перший в історії об'єднаний чемпіонат світу Міжнародної федерації змішаних бойових мистецтв (IMMAF) і Всесвітньої Асоціації ММА (WMMAA).

Як повідомляв OBOZREVATEL, українська дзюдоїстка завоювала "золото" Гран-Прі, обігравши в турнірі росіянку.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "MMA" на сайті "OBOZREVATEL".