/ Інші види спорту

Випередив на 0,01 секунди: український плавець виграв "золото" Кубка світу

11т Читати матеріал російською

Український плавець Андрій Говоров у драматичному стилі виграв "золото" першого етапу Кубка світу нинішнього сезону.

Уродженець Севастополя здобув перемогу на коронній для себе дистанції 50 метрів батерфляєм на змаганнях, які приймав олімпійський Токіо.

Говоров кваліфікувався до фіналу з результатом 23,47 секунди. А у вирішальному запливі українець поліпшив показник до 23,10 секунди і вирвав золоту нагороду в угорця Себастьяна Шабо, який поступився нашому співвітчизнику 0,01 секунди.

Андрій Говоров

Зазначимо, що наступний етап Кубка світу пройде вже 8-10 серпня в китайському Цзинані.

Як повідомляв OBOZREVATEL, жіноча збірна України з синхронного плавання виграла чемпіонат світу з водних видів спорту, здобувши "золото" в новій для цього виду програми дисципліні – хайлайті.