Відомий український кікбоксер виграв чемпіонат світу

21,1 т.
Олександр Олійник

Професійний український кікбоксер Олександр Олійник виграв чемпіонат світу серед любителів. 31-річний боєць із Маріуполя став найкращим на першості Міжнародної асоціації спортивного карате (ISKA), яке пройшло в Штутгарті, Німеччина.

"Перемога!!! Дуже важка, але перемога!!! Пояс чемпіона світу ISKA відправляється в Маріуполь, пояс чемпіона Європи ISKA - в Чернігів!!! Дякую тим, хто був із нами, вболівав за нас, підтримував... Сьогодні наш день!" - написав Олександр на своїй сторінці в Facebook, розмістивши кілька фотографій зі змагань.

Читайте: Українська фітнес-чемпіонка захопила мережу приголомшливою трансформацією

Facebook Олександра Олійника

Як повідомляв раніше "Обозреватель", український боєць АТО Володимир Повх виграв "золото" чемпіонату світу з самбо серед ветеранів, який проходив у грецьких Салоніках. Всього в турнірі взяли участь 270 спортсменів із 18 країн світу.