22 вересня • оновлено в 03:36

/ Інші види спорту

Унікальна українська дзюдоїстка виграла чемпіонат світу

9.5т Читати матеріал російською

Українська дзюдоїстка Дар’я Білодід стала чемпіонкою світу у ваговій категорії до 48 кілограм. 18-річна киянка на юніорській першості планети в Нассау (столиця Багам) у вирішальній сутичці здолала японку Сані Йосіде.

Президент Федерації дзюдо України Роман Насіров привітав спортсменку з черговою перемогою. "Наша гордість, неймовірна Даша Білодід - знову чемпіонка світу!

Даша виборола "золото" на юніорському чемпіонаті світу з дзюдо. Вітаю Дашу, її тренерів і батьків Геннадія і Світлану, збірну і всіх вболівальників", - написав він на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Білодід впевнено подолала увесь шлях до фіналу, де перемогла іппоном за 2:04 хвилини до кінця зустрічі. Цей успіх Дар'ї додасть 700 очок до її світового й олімпійського рейтингів.

Білодід виграла юніорський чемпіонат світу

Шлях до фіналу

Останній раз Білодід програвала ще в серпні 2017 року на чемпіонаті планети.

Нагадаємо, що Білодід у вересні виграла дорослий чемпіонат світу у ваговій категорії до 48 кілограмів, ставши наймолодшою чемпіонкою світу в історії цього виду спорту.

З ким Усик дебютує в хевівейті, читай у нас в Telegram!

Читайте всі новини по темі "дзюдо" на сайті "OBOZREVATEL".