Український дзюдоїст завоював "золото" Європейських ігор

34,6 т.
Український дзюдоїст завоював 'золото' Європейських ігор

Титулований український дзюдоїст Георгій Зантарая виграв для України друге "золото" на II Європейських іграх в Мінську.

У фінальній сутичці у ваговій категорії до 66 кг 31-річний українець переміг іппоном в фіналі італійця Маттео Медвеса.

Президент Федерації дзюдо України Роман Насiров привітав Георгія з цим успіхом.

Зантарая одночасно завоював і титул чемпіона Європи, так як у дзюдоїстів Європейські ігри в Мінську також вважаються і континентальною першістю.

"У мене багато медалей, але на них немає олімпійських кілець. Тому я дуже задоволений. Я радий кожнiй медалі, яку отримую. Я скоро піду на пенсію, тому, чим більше медалей, тим краще. Я не в відмінній формі, я вже старий. Однак я виступив досить добре. Суперник у фіналі був для мене дуже незручний, але мені вдалося його перемогти. Молодий грузин в півфіналі був сильним, але я його пройшов, завдяки своєму досвіду", - прокоментував тріумф Георгій.

Цей успіх дозволив Україні піднятися на 4-е місце в загальному медальному заліку.

Читайте: Український дзюдоїст став призером Grand Slam, на останніх секундах ''зламавши'' росіянина

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше золоту нагороду в Мінську для України здобула Дар'я Білодід.

До цього Георгій Зантарая двічі ставав чемпіоном Європи в Стамбулі в 2011 році і в 2017 році у Варшаві, змусивши звучати гімн нашої країни.