/ Інші види спорту

Український дзюдоїст завоював "бронзу" Гран-прі

2.3т Читати матеріал російською

Українець Богдан Ядов виграв у Баку бронзову медаль на престижному міжнародному турнірі з дзюдо серії Grand Slam.

Наш дзюдоїст, який виступає у ваговій категорії до 66 кілограмів, переміг у поєдинку за 3-е місце Мухріддіна Тіловова з Узбекистану.

Зазначимо, що на турнірі у столиці Азербайджану спортсмени борються не лише за нагороди змагань, а й ліцензійні очки в олімпійському відборі до Токіо-2020.

Як повідомляв OBOZREVATEL, українська дзюдоїстка Дарина Білодід здобула срібну медаль на Гран-прі у Тбілісі у ваговій категорії до 48 кг. 18-річна спортсменка у фіналі поступилася француженці Мелані Клемен.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!