Українські каратистки добули "золото" чемпіонату Європи

32,0 т.
Українські каратистки добули 'золото' чемпіонату Європи

Збірна України в складі Анжеліки Терлюги, Галини Мельник, Аніти Серьогіної і Діани Шостак виграли чемпіонат Європи з карате в командному куміте.

У фіналі змагань наші спортсменки не без проблем здолали турецьку команду (2:1). Нашу команду привітав національний олімпійський комітет України на своїй сторінці в Facebook.

Читайте: Випередили Росію: українці завоювали два золота на ЧЄ зі стрільби

Крім того, "бронзу" чемпіонату в одиночному жіночому куміте виборола Аніта Серьогіна, а в чоловічому – Станіслав Горуна.

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що українська дзюдоїстка Дарина Білодід здобула срібну медаль на Гран-прі в Тбілісі у ваговій категорії до 48 кг. 18-річна спортсменка в фіналі поступилася француженці Мелані Клемен.

Поразкою в фіналі Білодід перервала свою переможну серію, що тривала 38 поєдинків. Востаннє наша спортсменка програвала в серпні 2017 року на чемпіонаті світу