Українські дзюдоїсти здобули два "золота" на етапі Гран-прі

2.1тЧитати новину російською

Українські дзюдоїсти блискуче виступили на першому етапі Гран-прі у сезоні. На змаганнях у Тунісі наші співвітчизники здобули чотири медалі і посіли друге загальнокомандне місце.

Про досягнення збірної України на своїй сторінці у Facebook повідомив президент Федерації дзюдо країни Роман Насиров.

В активі української збірної дві золоті та дві бронзові медалі. Найсильнішими у своїх вагових категоріях були Олександр Гордієнко (понад 100 кг) і Дарина Білодід (до 48 кг). Треті місця в активі Галини Тарасової (понад 78 кг) і Марини Черняк (до 48 кг).

Відзначимо, що всього у турнірі взяли участь 334 спортсмена з 46 країн. Перше загальнокомандне місце дісталося представникам Казахстану, які зуміли обійти українців завдяки третьій "бронзі".

Як повідомляв "Обозреватель", український борець Роман Непота став чемпіоном Європи по бразильському джиу-джитсу.

Читайте всі новини по темі "дзюдо" на сайті "Обозреватель".