двох квитків на концерт гурту «Антитіла» Взяти участь
Конкурс

/Інші види спорту

Українські дзюдоїсти завоювали медалі на Кубку світу

На етапі Кубка світу з дзюдо, що проходить в Ізраїлі, українці Марія Черняк і Богдан Ядов завоювали срібні медалі.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив президент Федерації дзюдо України Роман Насіров.

Наша спортсменка в категорії до 48 кілограм на шляху до фінальної сутички перемогла росіянку Дар'ю Пічкалеву, представницю Ізраїлю Ноу Міншкер і угорську дзюдоїстку Єву Черновськи. На жаль, в фінале Марія Черняк поступилася господарці змагань Ширше Рішон.

Відзначимо, що українська дзюдоїстка Дарина Білодід, яка є чемпіонкою світу в цій ваговій категорії, турнір в Ізраїлі вирішила пропустити.

Українець Богдан Ядов виступав у ваговій категорії до 66 кілограм. Наш дзюдоїст виграв сутички у Руслана Турсуналіева з Киргизстану, ізраїльтянина Барух Шмайлова і узбека Сардора Нуріллаева. У фіналі поєдинку Богдан поступився італійцю Мануелю Ломбардо.

Як повідомляв OBOZREVATEL, чемпіона світу з дзюдо українка Дарина Білодід перемогла в номінації "Світове визнання" на церемонії "Спортивне сузір'я-2018", яка проходила на НСК "Олімпійський".

Підписуйся на наш Instagram! Отримуй лише найважливіше!