19 вересня • оновлено в 14:28

/ Інші види спорту

Українська каратистка виграла Прем'єр-лігу в Токіо: соковиті фото спортсменки

33.8т Читати матеріал російською

Українська каратистка Анжеліка Терлюга здобула вражаючу перемогу на турнірі серії Karate1 Premier League у Токіо. Загалом у збірної України на цих змаганнях дві медалі.

Нагадаємо, що менше ніж за рік саме Токіо прийматиме Олімпійські ігри, де карате вперше буде представлений нарівні з іншими видами спорту. Українські каратисти демонструють, що їх потрібно боятися вже зараз.

Анжеліка Терлюга (зліва) завоювала "золото" Прем'єр-ліги в Токіо

World Karate Federation

27-річна Анжеліка Терлюга, яка є лідером української жіночої збірної з карате, у фінальній сутичці в категорії до 55 кг впевнено здолала Вен Цзю-Юн із Тайбея — 3:1.

Бронзову нагороду виборов львів'янин Станіслав Горуна (до 75 кг), який поступився у пів фіналі Рафаелю Агаєву з Азербайджану.

Нагадаємо, що Терлюга і Горуна виграли медалі на Європейських іграх у Мінську. Горуна тоді став чемпіоном, а Терлюга завоювала "срібло".

Анжеліка Терлюга вже не перший рік входить до рейтингу найкрасивіших українських спортсменок і поєднує в собі зовнішню привабливість та чудові результати на найпрестижніших турнірах. Сторінка яскравої блондинки в Instagram цікава не менше, ніж її бої на татамі. Пропонуємо читачам OBOZREVATEL захопитися нашою чемпіонкою.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 21-річна українська легкоатлетка Юлія Левченко завоювала "срібло" на етапі "Діамантової ліги".

Дізнайся першим, коли Суркіс продасть «Динамо» у нас в Telegram!

Читайте всі новини по темі "карате" на сайті "OBOZREVATEL".