Українська каратистка виграла Прем'єр-лігу в Токіо: соковиті фото спортсменки

77,0 т.

Українська каратистка Анжеліка Терлюга здобула вражаючу перемогу на турнірі серії Karate1 Premier League у Токіо. Загалом у збірної України на цих змаганнях дві медалі.

Нагадаємо, що менше ніж за рік саме Токіо прийматиме Олімпійські ігри, де карате вперше буде представлений нарівні з іншими видами спорту. Українські каратисти демонструють, що їх потрібно боятися вже зараз.

27-річна Анжеліка Терлюга, яка є лідером української жіночої збірної з карате, у фінальній сутичці в категорії до 55 кг впевнено здолала Вен Цзю-Юн із Тайбея — 3:1.

Анжеліка Терлюга

Бронзову нагороду виборов львів'янин Станіслав Горуна (до 75 кг), який поступився у пів фіналі Рафаелю Агаєву з Азербайджану.

Читайте: Одна з найкрасивіших українок виграла чемпіонат Європи з карате

Нагадаємо, що Терлюга і Горуна виграли медалі на Європейських іграх у Мінську. Горуна тоді став чемпіоном, а Терлюга завоювала "срібло".

Анжеліка Терлюга вже не перший рік входить до рейтингу найкрасивіших українських спортсменок і поєднує в собі зовнішню привабливість та чудові результати на найпрестижніших турнірах. Сторінка яскравої блондинки в Instagram цікава не менше, ніж її бої на татамі. Пропонуємо читачам OBOZREVATEL захопитися нашою чемпіонкою.