Українка стала віце-чемпіонкою світу з легкої атлетики

21.7тЧитати новину російською

Одна з найкрасивіших спортсменок України Юлія Левченко завоювала першу медаль для нашої країни на чемпіонаті світу з легкої атлетики, який у ці дні проходить у столиці Англії. 19-річна киянка стала срібною призеркою в змаганнях зі стрибків у висоту.

У фіналі наша співвітчизниця з першої спроби взяла висоту в 1.97 метра, потім без проблем здолала рекордну для себе висоту 1.99 метра, а далі з другої спроби перестрибнула через 2.01 метра, ще раз оновивши рекорд. Висота в 2.03 виявилася недосяжною для Левченко.

Перемогу здобула росіянка Марія Ласіцкене (2.03), яка через допінг скандал виступає в Лондоні під нейтральним прапором. "Бронза" у польської спортсменки Каміли Лічвінко (1.99).

Відзначимо, що раніше Левченко виграла чемпіонат Європи, встановивши попутно два рекорди.

Читайте всі новини по темі "легка атлетика" на сайті "Обозреватель".