Українець завоював медаль на Гран-прі Тбілісі по дзюдо, здолавши росіянина

11,1 т.

Український дзюдоіст Сергій Кривчани на турнірі серії Гран-прі в Тбілісі завоював бронзову нагороду в категорії до 81 кілограмів.

Це - перша міжнародна медаль Сергія на дорослому рівні в індивідуальних видах програми. У 2017 році в складі збірної України він став бронзовим призером у командних змаганнях чемпіонату Європи.

У поєдинку за третє місце він здолав росіянина Станіслава Семенова, який в цьому році має в активі "золото" Гран-прі в Тунісі. Крівчачу знадобилося менше трьох хвилин і дві стрімкі атаки, щоб в результаті отримати дострокову перемогу.

Читайте: Україна виграла чотири медалі на Гран-прі Марокко по дзюдо

На жаль, такої стрімкості Сергій не продемонстрував в півфіналі проти португальця Анрі Егутідзе (володар "бронзи" Гран-прі в Агадире), якому українець поступився за зауваженнями. А до цього наш дзюдоїст переміг поляка Дамі Шварновецькі, німця Яноша Гюнфельда і грузина Зебеді Рехвіашвілі.

У цій категорії виступав ще один представник України - Ельдар Пангані. Але він зазнав поразки вже на старті турніру.

У неділю - фінальний день змагань. Виступатимуть п'ятеро українських спортсменів.

4 березня українська дзюдоїстка Анастасія Сапсай стала переможницею Відкритого Кубка Європи, який пройшов в столиці Польщі.