/ Інші види спорту

Українець виграв чемпіонат Європи U-23, поборовши росіянина

21.8т
Читати матеріал російською

Український борець Андрій Яценко завоював медаль вищої проби на чемпіонаті Європи з боротьби U-23, який проходить в сербському Нові-Саді. У фіналі змагань наш спортсмен здолав росіянина Амірзана Гуважокова.

Поєдинок за головні нагороди у вільній боротьбі у вазі до 57 кг завершився з рахунком 11:8 на користь українського борця.

У кваліфікації змагань Яценко здолав азербайджанця Іслама Базарганова (12:2), в чвертьфіналі змагань українець без шансів розправився з румуном Разваном Маріаном Ковачем (10:0), а у півфіналі наш борець в непростому поєдинку переміг представника Туреччини Сабана Кізілтаса (18:15).

Андрій Яценко

United World Wrestling

Як повідомляв OBOZREVATEL, українська спортсменка Ілона Прокопевнюк стала чемпіонкою Європи з боротьби серед спортсменок, не старше 23 років. Українка завоювала нагороду вищої проби у ваговій категорії до 62 кг.

Дізнавайся результати матчів Ліги чемпіонів у нас в Telegram!

Читайте всі новини по темі "вільна боротьба" на сайті "OBOZREVATEL".